Regal Trafiko 4 je funkcionalan i estetski dovršen komad namještaja koji u vaš dom donosi svježinu i red. Izrađen je od kvalitetne, 16 mm debele iverne laminirane ploče, što osigurava stabilnost i dug vijek trajanja. Elegantna kombinacija bijele i tirkizne boje daje moderan izgled koji se lijepo uklapa u sobe za mlade, dnevni boravak ili urede. Regal mjeri 45 × 40 × 189 cm, pa nudi dovoljno prostora za pohranu knjiga, dokumenata ili dekorativnih predmeta, a da ne zauzima previše mjesta.
Osnova regala je iverna laminirana ploča, debela 16 mm, poznata po dobroj otpornosti na habanje i jednostavnom čišćenju. Površina je glatka, a rubovi su zaštićeni ABS rubnom trakom debljine 0,5 mm sa svih strana, što dodatno štiti od udaraca i vlage. Ručke su izrađene od izdržljivog sintetičkog materijala u tirkiznoj boji, koja lijepo nadopunjuje bijelu osnovu korpusa.
Regal oduševljava kontrastnom, ali harmoničnom kombinacijom boja. Bijela boja daje dojam prostranosti i čistoće, a tirkizni naglasci dodaju razigran i moderan karakter. Takva kombinacija savršeno se uklapa u mladenačke interijere ili suvremene stambene prostore, gdje tražimo svježinu i individualnost. Ručke u tirkiznoj boji nisu samo estetski detalj, već i praktičan element za ugodno otvaranje vrata ili ladica.
Dimenzije 45×40×189 cm omogućuju da regal ponudi optimalan omjer između prostranosti i kompaktnosti. Police su opremljene kugličnim vodilicama, što omogućuje glatko klizanje i stabilnu uporabu. Takvo rješenje povećava udobnost pri svakodnevnoj uporabi i osigurava da se pojedini dijelovi regala pomiču bez zastoja. Regal je osmišljen tako da nudi više otvorenih i zatvorenih površina, što omogućuje raznoliku pohranu – od knjiga i mapa do dekorativnih predmeta ili osobnih dodataka.
Regal 4 izrađen je u tvornici Domel, u državi Poljska. Poljska industrija namještaja poznata je po kombinaciji tradicionalne izrade i suvremenih tehnoloških pristupa, što se odražava i u kvaliteti ovog modela. Domel pridaje posebnu pozornost preciznosti izrade, izdržljivosti i jednostavnom sastavljanju, što omogućuje da regal dugo zadrži svoju funkcionalnost i izgled.
Regal Trafiko 4 lijepo se uklapa u različite vrste prostora. U sobi za mlade može poslužiti kao otvorena polica za knjige, u dnevnoj sobi kao elegantan prostor za dekoracije ili pohranu medija, a u uredu kao organizacijska jedinica za fascikle i dokumente. Zbog svoje visine od 189 cm omogućuje iskorištavanje vertikalnog prostora, što je posebno važno u manjim stanovima.
Čišćenje je jednostavno – dovoljna je meka, blago vlažna krpa, jer laminirana površina odbija prašinu i mrlje. Tirkizne ručke lako se prebrišu, a boja ostaje živa i nakon dulje uporabe. Regal tako zadržava svoj svjež izgled kroz godine, bez potrebe za dodatnim održavanjem.
Ako tražite moderan, kvalitetan i vizualno zanimljiv regal, regal Trafiko 4 Domel bit će izvrstan izbor. Njegova kombinacija bijele i tirkizne boje, zajedno s preciznom izradom od 16 mm laminirane ploče, donosi pouzdanost i eleganciju u svaki prostor. Funkcionalan dizajn, promišljene mjere i izdržljivi materijali jamče da ćete regal koristiti s zadovoljstvom dugi niz godina. Izrađen u Poljskoj, u tvornici Domel, ovaj komad namještaja dokaz je kvalitetnog europskog dizajna i izrade.