Materijal: iverica laminirana ploča 16 mm
Kutni ormar za odjeću Guliver 02 tirkizne boje praktično je rješenje za iskorištavanje prostora u spavaćoj sobi, dječjoj sobi ili predsoblju. Zahvaljujući promišljenom obliku omogućuje optimalnu organizaciju odjeće, obuće i dodataka, a istovremeno svojim svježim kolorističkim naglaskom unosi živost u svaki interijer. Izrađen je u tvornici Domel u Poljskoj, gdje se spajaju kvalitetna izrada i moderan dizajn.
Ormar je izrađen od iveralne laminirane ploče debljine 16 mm, što osigurava čvrstoću i dug vijek trajanja. Svi rubovi su zaštićeni s ABS rubnom trakom debljine 0,5 mm, koja povećava otpornost na udarce i vlagu te osigurava estetski dovršen završetak. Laminirana površina omogućuje jednostavno čišćenje i održavanje, stoga je ormar pogodan i za prostore u kojima je potrebna veća otpornost na svakodnevnu upotrebu.
Dimenzije ormara iznose 87×87×191 cm. Kutna konstrukcija omogućuje maksimalno iskorištavanje prostora, što je posebno važno u manjim ili nepravilno oblikovanim sobama. Ormar se lijepo uklapa u kut prostora i istovremeno nudi dovoljno prostora za pohranu, a da pritom ne optereti izgled prostorije.
Korpus ormara je u bijeloj boji, dok je frontalna stranica tirkizna. Ova kombinacija stvara svjež, mladenački izgled koji se lako uklapa s drugim elementima namještaja. Posebnu pažnju privlače ručke u različitim bojama – bijeloj, zelenoj, crvenoj, plavoj, ljubičastoj i sivoj – koje omogućuju prilagodbu izgleda ormara prema željama korisnika ili kolorističkoj shemi prostora.
Unutrašnjost ormara osmišljena je tako da omogućuje pregledno pohranjivanje različitih vrsta odjeće. Ugrađene kuglične vodilice na policama osiguravaju glatko i tiho klizanje, što povećava udobnost pri upotrebi. Ormar je pogodan za vješanje odjeće, slaganje rublja ili pohranu kutija s dodacima. Zbog svoje visine od 191 cm nudi dovoljno prostora i za dužu odjeću, poput kaputa ili haljina.
Kutni ormar za odjeću Guliver 02 idealan je izbor za one koji žele estetsko i funkcionalno rješenje za pohranu. Zbog laminirane površine čišćenje je jednostavno – dovoljna je suha ili blago vlažna meka krpa. Preporučuje se izbjegavati upotrebu agresivnih sredstava za čišćenje koja bi mogla oštetiti površinu. Čvrst materijal i kvalitetna izrada osiguravaju da ormar zadrži svoj izgled i funkcionalnost dugi niz godina.
Ormar Guliver 02 pravi je izbor za sve koji cijene kombinaciju funkcionalnosti, kvalitete i modernog izgleda. Tirkizna boja sa svijetlim korpusom stvara ugodnu, a istovremeno izražajnu atmosferu, prikladnu za dječje sobe ili suvremene spavaće sobe. Zbog svog univerzalnog dizajna lijepo se uklapa i u minimalistički i u razigraniji stil unutarnjeg uređenja.
Svojim dizajnom, kvalitetnim materijalima i mogućnošću prilagodbe boje ručki kutni ormar za odjeću Guliver 02 – Domel bit će dugogodišnji i praktični pratitelj vašeg doma, koji spaja estetiku, prostranost i čvrstoću u jednom elegantnom komadu namještaja.