Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1000 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Pograd z dvosedom Sofino - 90x200/140x200 cm - Bor

Šifra artikla: 5014250
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 05.01. - 11.01.
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
09-01-2026 1
✨ Čarobni popusti do -41%
Do kraja akcije još...
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
1403 ,00€
842 ,00
Dimenzije
1430 mm 2080 mm 1680 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Kreveti bez madraca
Bez ladice za posteljinu
Okvir od borovine
Krevet s mehanizmom podizanja
Podnica uključena u ponudu
Dimenzija donjeg ležaja: 140x200 cm
Dimenzija gornjeg ležaja: 90x200 cm
Materijal: Borovina
Boja: Bor
Tkanina na slici: POSO 38
Madrac nije uključen u cijenu
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Krevet Sofino  je vrlo funkcionalan i praktičan komad namještaja koji kombinira udobnost dnevne upotrebe s prostorom za spavanje noću. Dvosjed s funkcijom razvlačenja omogućuje udobno sjedenje tijekom dana i jednostavno se pretvara u udoban krevet ponoći.

  • Tehnologija Easy-Clean omogućuje brzo i jednostavno čišćenje prljavštine s površine kreveta i sjedeće garniture, te olakšava održavanje čistog i urednog prostora.
  • Krevet Sofino je izrađen od izdržljivog materijala koji osigurava dug životni vijek. Materijal POSO, koji se koristi za tapeciranje, poznat je po svojoj čvrstoći i otpornosti na habanje.
  • Svojim prostorom dodaje elegantan i moderan izgled. Upotreba materijala POSO daje krevetu ugodnu i privlačnu estetiku koja odgovara i klasičnim i modernim unutarnjim stilovima.
  • Mogućnost korištenja tri velika jastuka kao naslona, omogućuje dodatni prostor za udobno sjedenje ili opuštanje.
  • Dimenzije kreveta - 90x200/140x200 cm osiguravaju udoban prostor za spavanje. Visina kreveta je 168 cm, sjedište ima visinu od 80 cm, a naslon 60 cm.
  • Krevet je opremljen sigurnosnom ogradom koja osigurava sigurnost tijekom spavanja. Ljestve olakšavaju pristup gornjem krevetu, a mogu se i maknuti.
  • Okvir kreveta je izrađen od borovine i FLEX brezinih letvica koje osiguravaju čvrstoću i stabilnost konstrukcije. Krevet je tapeciran baršunastom tkaninom koja je ugodna na dodir.
  • Tkanina ispunjava sve standarde za sigurnost i kvalitetu, te osigurava bezbrižnu upotrebu i udobnost tijekom korištenja.
SAVJETUJEMO
1403,00
842,00
 Zadnji komadi

143 cm 208 cm
MIŠLJENJA STRANAKA
Regal Smyk II 80 siva
Tatjana (14.06.2025) : Jako dobre kvalitete, super ?
+ več
Noćni ormarić Smyk II siva
Tatjana (14.06.2025) : Savršen, lijepo izgleda i dobre kvalitete ?
+ več
Zidni element Smyk II
Tatjana (14.06.2025) : Prekrasno izgleda, odlična polica ?
+ več
Radni stol Ada - visoki sjaj
Tina (04.12.2024) : Odličan!
+ več
plus
Puno mjesta, odličan stol
Regal Smyk II 80 siva
Marina (04.10.2024) : Ormar je došao relativno brzo, vrlo je kvalitetan i ima dosta mjesta za robu. Sve preporuke.
+ več
plus
Odličan ormar, jednostavan za sastavljanje.
Radni stol Omega II
Ivana (17.09.2024) : Kvalitetan i čvrst stol, dobar omjer cijene i kvalitete, lijep dizajn i boja
+ več
plus
Čvrst, kvalitetan
Dječja soba Cindy 2
Jelena Kozjak (07.09.2024) : Poštovani, sviđa mi se soba Cindi 2 samo što ne mogu vidjeti dimenziji.
+ več
plus
Sviđa mi se krevet
minus
Ne vidim dimenziji
Dječja radna stolica Gonzo 4 - roza
Ines (05.06.2024) : Stolica je krasna, čvrsta a opet mekana i udobna. Kad je stolica isporučena došla je s malim udubljenjem na naslonu. Naslon sam reklamirala i dobila novi. Sve pohvale korisničkoj službi i cijelom timu.
+ več
plus
Izgled
GOR