Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1300 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Kutna garnitura Valoris Maxi 5030268

Šifra artikla: 5030268
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 19.05. - 25.05.
Prijevoz po Hrvatskoj: 0 €
osim otoka
Sastavite artikl po svom ukusu
one
Odaberite kut

Odaberite tkaninu
Odaberite tkaninu
Šenil
Tkanina
Velur
Žakard
Žamet
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
2890,00
1821 ,00
Dimenzije
3490 mm 2030 mm 970 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
24 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Mehanizam - Dolphin primjeren za svakodnevnu upotrebu
Drveni okvir
S ladicom za posteljninu
Mehanizam: Dolphin
Površina za ležanje: 260x124 cm
Materijal: drvo, iverica, tkanina
Tkanina na slici: Zetta 305
Dimenzije: 349x77/97x203 cm
Noge: metalne, crne mat
Visina nogica: 10 cm
Maksimalno opterećenje: 150 kg
Podesivi uzglavnici
Podesivi nasloni za ruke
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Kutna garnitura Valoris Maxi - savršen dodatak za vaš dnevni prostor

Kutna garnitura Valoris Maxi dizajnirana je za one koji cijene eleganciju, funkcionalnost i udobnost u svom domu. Ova prostrana i moderna garnitura postavlja novi standard za udobno stanovanje, jer spaja vrhunske materijale, napredne funkcionalnosti i estetsku privlačnost. Svojim iznimnim dimenzijama 349x203x97 cm idealan je izbor za veće dnevne sobe, gdje može postati središnja točka prostora.

Zašto odabrati kutnu garnituru Valoris Maxi?

Valoris Maxi nudi više od običnog sjedenja. S mehanizmom Dolphin omogućuje brzu i jednostavnu pretvorbu u ležaj dimenzija 260x124 cm, što je idealno za goste ili opuštajuće popodnevne odmore. Izrađena je od kombinacije kvalitetnog drva, iverice i iznimno izdržljive tkanine Zetta 305, što osigurava dug vijek trajanja i otpornost na svakodnevno trošenje.

Elegantan dizajn i funkcionalnost

Garnitura je opremljena metalnim, crnim mat nogama, koje doprinose modernom izgledu i osiguravaju stabilnost. Visina nogica od 10 cm omogućuje jednostavno čišćenje ispod garniture, a pritom daje dojam lebdenja u prostoru. Podesivi nasloni za glavu i ruke omogućuju prilagodbu po mjeri, što povećava udobnost i potporu tijekom sjedenja.

Garnitura uključuje i praktičnu ladicu za posteljinu, koja nudi dodatni prostor za pohranu, što je korisno za spremanje deka, jastuka ili drugih potrepština. S maksimalnim opterećenjem do 150 kg pouzdan je izbor za cijelu obitelj.

Iznimna kvaliteta izrade

Izrađena u priznatoj tvornici Bogart u Poljskoj, Valoris Maxi odražava europsku kvalitetu i pažnju prema detaljima. Svojom suvremenom estetikom i višebojnim opcijama lako nadopunjuje različite unutarnje dekore, od minimalističkih do tradicionalnijih stilova.

Vrhunska pjenasta opružna jezgra osigurava optimalnu potporu tijelu i dugotrajnu udobnost, zahvaljujući čemu je svaki trenutak proveden na ovoj garnituri doista opuštajući. Njena robusna konstrukcija od drva i iverice osigurava stabilnost i dugotrajnu uporabu.

Ako tražite garnituru koja spaja stil, udobnost i praktičnost, Valoris Maxi je savršen izbor za vas. Ne samo da će upotpuniti izgled vašeg dnevnog prostora, već će se pobrinuti i za vašu udobnost i potrebe za pohranom. Odaberite Valoris Maxi i uživajte u harmoniji dizajna i funkcionalnosti u svom domu.

MIŠLJENJA STRANAKA
Komoda Mike - bijela MIKE-3 2T
GORDANA (13.04.2026) : Može li se na bijelu naručiti sa crnim plastičnim ručkicama?Kupila bi,jer mi je takva kuhinja
+ več
TV element Fargo FG-10
Karolina (21.02.2026) : Odličan
+ več
Tv element Petra 155x50 cm
Sanja (22.09.2025) : Pozdrav naručila bih ovaj element, ali na jednoj slici je svjetliji vrh doveta, a na drugoj tamnije. Sad ne znam kakav je točno element
+ več
Regal za dnevni boravak Alva - antracit
Željko Domazet (02.09.2025) : Postoji li i stolić uz ovu garnituru? Možda i komoda do 1 m širine? Hvala
+ več
Komoda Silke 1 - Bijela/hrast - 247JGY25
Dubravka Eršek (05.06.2025) : Slijedeći upute lako se sastavlja, izgledom elegantna i moderna te kvalitetna. Narudžba bez problema, ali se dugo čeka na isporuku Jako smo zadovoljni naručenim proizvodom!
+ več
plus
Kvalitetna, lako sastavljanje, čvrsta i lijepa kao i na slici
Vitrina sa staklom Sento WTSZ104
Anita (27.04.2025) : Djelomicno sam zadovoljna
+ več
plus
Lijepo izgleda
minus
Losi panti, ne da se uopce otvoriti
Široka komoda sa staklom Sento KSZ154
Anita (27.04.2025) : Djelomicno sam zadovoljna
+ več
plus
Lijepo izgleda
minus
Los patent, ne daju se vrata otvarati, moram kupiti nove pante
Komoda Rumba - vintage/matera OLDMAT22 3F
Marijana Mamić (23.04.2025) : Odličan ormarić
+ več
POVIJEST TRAŽENJA
2908,00
1832,00
 Prednarudžba
328 cm 202 cm 104 cm
2131,00
1342,00
 Prednarudžba
213 cm 104 cm 96 cm
1123,00
842,00
 Prednarudžba
240 cm 122 cm 76 cm
1086,00
 Prednarudžba
94 cm 94 cm 86 cm
GOR