Laminirana iverica i metalne ručke: ormar Idello 2d1s – Black Red White.
Ormar Idello 2d1s u kombinaciji boja taupe i kameni hrast komad je namještaja koji spaja moderan izgled, funkcionalan dizajn i kvalitetnu izvedbu. Proizvodi ga priznati poljski proizvođač Black Red White, poznat po preciznoj izradi i promišljenim detaljima. Zahvaljujući svojoj visini i kompaktnoj širini, ovaj se ormar savršeno uklapa i u manje i u veće prostore, gdje je važno učinkovito iskorištavanje prostora.
Kombinacija boje taupe s gornjom pločom u nijansi kamenog hrasta stvara topao, a istovremeno elegantan dojam. Laminirana iverica debljine 16 odnosno 38 mm osigurava čvrstoću i otpornost na svakodnevna opterećenja. Površina je jednostavna za čišćenje i otporna na ogrebotine, što znači da će ormar dugo zadržati svoj svjež izgled. Metalne ručke nadopunjuju cjelokupan izgled modernim dodirom koji se lijepo slaže s jednostavnim linijama konstrukcije.
Ormar mjeri 60×37,5×204 cm, što mu omogućuje da ponudi mnogo prostora za pohranu uz umjerenu tlocrtu površinu. U unutrašnjosti se nalaze dvoja vrata i jedna ladica, što omogućuje odvojeno spremanje različitih predmeta – od odjeće i posteljine do dokumenata ili dodataka. Visina od gotovo 2 metra idealna je za optimalno korištenje prostora po visini, dok dubina od 37,5 cm omogućuje postavljanje uza zid bez osjećaja skučenosti u prostoru.
Ormar Idello 2d1s dizajniran je tako da spaja praktičnost i estetiku. Dvostruka vrata omogućuju pristup većem prostoru, pogodnom za slaganje većih komada, poput odjeće ili kućnog tekstila. Ladica ispod gornje ploče praktična je za manje predmete, kao što su dokumenti, dodaci ili sitnice koje želite imati uvijek pri ruci. Metalne vodilice ladice omogućuju glatko otvaranje i zatvaranje, što povećava udobnost pri svakodnevnoj uporabi.
Kombinacija taupe nijanse i dekora kamenog hrasta odlično se slaže i sa svjetlijim i s tamnijim kolorističkim shemama u prostoru. Ormar se lijepo nadopunjuje s drugim komadima iz iste serije Idello, ali se može koristiti i kao samostalan element u predsoblju, spavaćoj sobi ili dnevnoj sobi. Zahvaljujući neutralnom dizajnu, prilagođava se različitim stilovima uređenja – od modernog minimalizma do klasične topline.
Izvedba od laminirane iverice osigurava izvrsnu ravnotežu između cijene, izdržljivosti i estetike. Površina je otporna na mehanička oštećenja i vlagu u uobičajenim stambenim uvjetima. Metalni dijelovi, poput ručki i vodilica, povećavaju stabilnost konstrukcije i olakšavaju uporabu. Svi elementi rezultat su kvalitetne proizvodnje u poljskoj tvornici Black Red White, gdje su proizvodni procesi usmjereni na održivost i dug životni vijek proizvoda.
Ormar Idello 2d1s – Black Red White promišljeno je dizajniran komad namještaja koji svojom visinom, kombinacijom boja i kvalitetnim materijalima nudi savršenu ravnotežu između estetike i funkcionalnosti. Pogodan je za sve koji žele uredan prostor s prirodnim dodirom i modernim izgledom. Bez obzira na to postavite li ga u spavaću sobu, predsoblje ili dnevni prostor, zasigurno će pridonijeti uređenom i ugodnom ambijentu doma.