Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1000 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Ormar s kliznim vratima s grafikom Auto 1 Penelopa 205 cm - bijeli

Šifra artikla: 5026152
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 11.07. - 21.07.
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
22 1
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
1320 ,00€
871 ,00
Dimenzije
2050 mm 660 mm 2150 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Materijali:
Korpus: laminirana ploča 22 mm
Frontovi: laminirana ploča 16 mm
Rubovi: ABS rubni
Boja: bijela
Aluminijske vodilice Sevroll
Aluminijski bočni profili
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Garderobni ormar s kliznim vratima s grafikom Auto 1 Penelopa 205 cm

Pripremite se za transformaciju vaše spavaće sobe ili bilo kojeg prostora u vašem domu s iznimnim garderobnim ormarom koji spaja funkcionalnost i estetsku privlačnost. Garderobni ormar s kliznim vratima s grafikom Auto 1 Penelopa savršen je izbor za sve koji traže moderan komad namještaja koji ne samo da poboljšava organizaciju, već i dodaje jedinstveni vizualni element vašem prostoru.

Dimenzije i dizajn

Ovaj ormar mjeri 205x66x215 cm, što znači da nudi obilje prostora za pohranu vaše odjeće, dodataka i drugih predmeta. Njegova impresivna veličina savršeno odgovara većim prostorima, dok bijela boja i grafika automobila donose svježinu i modernost u bilo koju sobu.

Materijali Najviše Kvalitete

  • Korpus: izrađen od laminirane ploče debljine 22 mm, koja osigurava čvrstoću i dug vijek trajanja.
  • Fronta: laminirana ploča debljine 16 mm, koja je otporna na ogrebotine i habanje.
  • Rubovi: ABS rubne trake, koje štite ormar od oštećenja i pridonose njegovom elegantnom izgledu.

Napredna tehnologija kliznih vrata

Garderobni ormar opremljen je aluminijskim vodilicama tvrtke SEVROLL, koje osiguravaju glatko i tiho otvaranje i zatvaranje vrata. Aluminijski bočni profili dodaju dodatnu stabilnost i estetiku, što znači da će vaš ormar zadržati svoju funkcionalnost i stil kroz godine.

Zašto Odabrati garderobni ormar Penelopa?

  • Unikatna Estetika: grafika automobila na vratima donosi dašak dinamike i urbanog stila, koji će oduševiti ljubitelje automobilizma i moderne umjetnosti.
  • Prostranost: s velikim dimenzijama ormar nudi puno prostora za pohranu, što olakšava organizaciju vašeg prostora.
  • Izdržljivost i kvaliteta: izrađen u tvornici Maridex u Poljskoj, ormar spaja europsku kvalitetu i preciznost u svakom detalju.
  • Više boja: iako je osnovna boja bijela, proizvod je dostupan u više kombinacija boja, što omogućuje prilagodbu vašim osobnim preferencijama i postojećem dekoru.

Kupujte s povjerenjem

Prilikom kupnje ovog garderobnog ormara dobivate više od samo komada namještaja – dobivate pouzdanog partnera za organizaciju vašeg doma. Proizvod nudi izvrsno omjer kvalitete i cijene, što ga čini idealnim izborom za sve koji žele unaprijediti svoj životni prostor elegancijom i praktičnošću.

Ne oklijevajte. Otkrijte kako Garderobni ormar s kliznim vratima s grafikom Auto 1 Penelopa može postati neizostavan dio vašeg doma. Iskoristite priliku za poboljšanje vašeg životnog prostora s ovim iznimnim komadom namještaja koji spaja stil, funkcionalnost i trajnost u savršenoj harmoniji.

Izaberite kvalitetu, izaberite stil, izaberite garderobni ormar Penelopa – vaš san o namještaju čeka na vas!

MIŠLJENJA STRANAKA
Komoda Silke 1 - Bijela/hrast - 247JGY25
Dubravka Eršek (05.06.2025) : Slijedeći upute lako se sastavlja, izgledom elegantna i moderna te kvalitetna. Narudžba bez problema, ali se dugo čeka na isporuku Jako smo zadovoljni naručenim proizvodom!
+ več
plus
Kvalitetna, lako sastavljanje, čvrsta i lijepa kao i na slici
Vitrina sa staklom Sento WTSZ104
Anita (27.04.2025) : Djelomicno sam zadovoljna
+ več
plus
Lijepo izgleda
minus
Losi panti, ne da se uopce otvoriti
Široka komoda sa staklom Sento KSZ154
Anita (27.04.2025) : Djelomicno sam zadovoljna
+ več
plus
Lijepo izgleda
minus
Los patent, ne daju se vrata otvarati, moram kupiti nove pante
Komoda Rumba - vintage/matera OLDMAT22 3F
Marijana Mamić (23.04.2025) : Odličan ormarić
+ več
Vitrina Roma Rom2 s LED rasvjetom
Marina (13.04.2025) : Namještaj je za svaku preporuku. Proces od same kupnje, komunikacije pa sve do isporuke je bio odličan. Jako smo zadovoljni sa svim.
+ več
plus
Dnevni boravak Roma s led rasvjetom je top.
minus
Nema nedostataka.
Stolić za dnevni boravak L97
petar pan (10.03.2025) : užasno lako se prlja, ne smiješ ga pogledat ono fleka
+ več
plus
super dizajn
Komoda mala India
Davor (10.02.2025) : Dobar ormaric
+ več
plus
Lijepo izgleda i dosta je cvrst i kvalitetan
Stolić za dnevni boravak Nubira 2
Regina (10.01.2025) : Izvrsno, briga o korisniku jako kvalitetna, stol savršen. Cista petica.
+ več
POVIJEST TRAŽENJA
975,00
559,00
 Prednarudžba
105 cm 111 cm 99 cm
1053,00
695,00
 Prednarudžba
254 cm 62 cm 244 cm
1320,00
871,00
 Prednarudžba
205 cm 66 cm 215 cm
1320,00
871,00
 Prednarudžba
205 cm 66 cm 215 cm
GOR