Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1000 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Komplett kreveta u ormaru, sivo uzglavlje, siva sofa, ormari, LED, madrac Bed Concept 13 - 180x200 cm - bijela

Šifra artikla: 5029969
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 06.10. - 12.10.
Prijevoz po Hrvatskoj: 0 €
osim otoka
10-10-2025 1
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
6298 ,00€
3967 ,00
Dimenzije
2810 mm 2280 mm 2170 mm
OPCIJE I MOGUĆNOSTI:
LED rasvjeta BC - bijela
-36%
119,00
76,00
 Brza isporuka
LED rasvjeta BC - bijela
-36%
119,00
76,00
 Brza isporuka
LED svjetlo za krevet Bed Concept BC-13
-37%
123,00
78,00
 Zadnji komadi
Ormar BC-07 - bijela
-37%
437,00
275,00
 Brza isporuka
Ormar BC-07 - bijela
-37%
437,00
275,00
 Brza isporuka
Dvosjed BC-35 za krevet u ormaru BC-13 - siva
-37%
1966,00
1238,00
 Prednarudžba
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Komplet: Krevet+madrac
Bez ladice za posteljinu
Metalni okvir
Krevet s mehanizmom podizanja
Podnica uključena u ponudu

Izloženo u našem Showroomu


Komplet: krevet u ormaru BC-13, uzglavlje BC-33 sivo, bočne ormariće BC-07 2 kom, LED vertikalne 2 kom, LED BC-13, trosjed BC-35 siva, madrac Pocket roll 18 cm
Materijal: tijelo - laminirana iverna ploča (16 mm; 22 mm), prednja - laminirana MDF ploča (16 mm)
Površina za ležanje: 180x200 cm
Otvaranje na pritisak: da
Meko zatvaranje: da
Boje: bijela
Certifikat TUV: da, osigurava da proizvod ispunjava najviše standarde kvalitete i sigurnosti
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Konfigurator
Informacije
  • Širina ležajne površine u cm: 180
  • Duljina ležajne površine: 200 cm
  • Dimenzije (ŠxDxV): 281x46-228x217 cm
  • Okvir: Iveral+metal
  • Maksimalna visina madraca: 18 cm
  • Težina madraca: 20-27 kg

Prednosti kupnje ormarskog kreveta

  • Jednostavno pretvorite bilo koju sobu u vašem domu u udobnu spavaću sobu u nekoliko minuta: tamo gdje su se djeca upravo igrala ili gdje ste se posvetili jogi prije nekoliko minuta.
  • Bed Concept je jednako udoban kao tradicionalni krevet - ima visoko uzglavlje, metalni okvir i stabilizator madraca koji osigurava udoban san.
  • Krevet je siguran, stabilan i izdržljiv - ima ojačan metalni okvir i čvrstu potporu ugrađenu u prednji dio namještaja.
  • Otvaranje na pritisak omogućuje jednostavno i sigurno otvaranje i zatvaranje kreveta. Krevet počinjemo otvarati klikom na prednji dio u donjem desnom kutu. Nježno povucite prema dolje da se krevet počne polako spuštati.
  • Krevet je opremljen praktičnim trakama koje vežu posteljinu tako da je nećete trebati pospremati niti tražiti dodatni prostor za pohranu posteljine.
  • Visokokvalitetni materijali. Ovisno o varijanti boje, krevet je izrađen od visokokvalitetnih laminiranih ploča ili MDF-a, otpornog na ogrebotine, oštećenja, vlagu i visoke temperature. Svi elementi imaju ABS rub. Pomoćni mehanizam i okvir kreveta izrađeni su od metala, što izravno utječe na njihovu visoku izdržljivost. Stalak je od drva, a ručke od prave kože.

BED CONCEPT KREVETI SU ODLIČNI ZA:

  • mali obiteljski stan
  • jednosobni stan u kojem boravi jedna osoba ili par
  • dječju ili omladinsku sobu
  • studentsku sobu
  • urede i povremeno spavanje
  • gostinjsku sobu
  • i za sve sobe koje kombiniraju funkciju dnevnog boravka i spavaće sobe.

Uživajte u udobnoj spavaćoj sobi, čak i ako nemate dovoljno prostora za običan krevet. Izaberite Bed Concept krevete i više nećete morati brinuti o ograničenom prostoru.

Bed Concept Murphy krevet opremljen je visokokvalitetnim mehanizmom koji olakšava otvaranje i zatvaranje kreveta. U krevetu ćete s užitkom odmarati.

Bed Concept ne omogućava samo udoban san, već i olakšava svakodnevni život.

  • Mekano zatvaranje
  • Police za knjige i ostale potrepštine
  • LED svjetla - opcionalno
  • Trake za prekrivače
  • Metalni okvir kreveta
  • Mehanizam na pritisak za jednostavno otvaranje kreveta

UNUTARNJE POLICE

Unutarnje police pomažu jednostavno spremiti krevet. Na police možete odložiti knjige, suvenire ili razne stvari. Sve što trebate bit će vam na dohvat ruke!

SUSTAV MEKOG ZATVARANJA

Bed Concept opremljen je sustavom za mekano zatvaranje, zbog čega je zatvaranje kreveta gotovo nečujno!

3 VRSTE RASVJETE

Možete odabrati LED svjetla: postavljena ispod polica s induktivnim prekidačem i prigušivačem, prilagodljiva svjetla za čitanje s USB punjačem ili vanjske LED trake (trake su dostupne samo za vertikalnu verziju kreveta).

SIGURNOST

Bed Concept Murphy su certificirani i provjereni kreveti za cijelu obitelj te sigurni i za djecu. Krevet je dizajniran za sigurnu i jednostavnu upotrebu za sve članove obitelji.

VIDEO

@svetpohistva.si u 24 sekunde krevet se pretvori u ormar s dvosjedom. Kreveti u ormaru Bed Concept najbolji izbor za mala stanovanja original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva
@svetpohistva.si Jednostavno u 21 sekundi se pretvori kauč u kvalitetan krevet. original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva
@svetpohistva.si Otvorim ormar i unutra je krevet?! Da, kreveti u ormaru Bed Concept. original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva
@svetpohistva.si Krevet u ormaru Bed Concept jednostavna uporaba, jednostavno naručiti na Svetpohistva.si. original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva
@svetpohistva.si Pametni krevet u ormaru, koji rješava prostor - bi li ga imao kod kuće? Može i zajedno s dvosjedom. original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva
@svetpohistva.si Kreveti ?️ u ormaru na skladištu u Ljubljani. Osobno preuzimanje moguće je odmah. Na skladištu dimenzije 90, 120, 140, 160, 180x200 cm. original sound - Andrej | Direktor Svetpohistva

SAVJETUJEMO
2054,00
1294,00
 Brza isporuka

191 cm 228 cm
MIŠLJENJA STRANAKA
Trosjed s relaks mehanizmom Trevi - svijetlo bež
Mirka Batur (26.08.2025) : Izvrstan trosjed , vrlo kvalitetan, funkcionalan i odličnog dizajna
+ več
Kutna garnitura Carlo
Smiljana Brstilo (26.05.2025) : Poštovani, da li mogu dobiti više slika za kutnu garnituru Karlo i za trosjed. Interesira me gdje bi ga mogla vidjeti . Imate li možda dućan u Splitu? Hvala i lijep pozdrav
+ več
Trosjed Chester
Marijan Hopek (13.05.2025) : Točno je sve onako kako smo si poželjeli, boja savršena, materijal super, roba dostavljena i prije dogovorenog termina. Sve preporuke za Svijet namještaja.hr
+ več
Dvosjed Chester
Marijan Hopek (13.05.2025) : Točno je sve onako kako smo si poželjeli, boja savršena, materijal super i roba dostavljena i prije dogovorenog termina. Sve preporuke za Svijet namještaja.hr
+ več
Počivaljka s relaks mehanizmom Movina
Maja (26.04.2025) : Fotelja je jako udobna i lijepa
+ več
Kutna garnitura Balloo
[email protected] (09.04.2025) : Gdje se moze vidjet u zivo? Hvala I Lp Dijana
+ več
Kutna garnitura Gomsi - L - Raquel 18
Snježana (25.03.2025) : Ljuta sam jer želim kupiti kutnu garnituru za koju kažete da je u sto boja a nema mogućnosti biranja boja
+ več
Kauč Wenus
Miroslav Hreljac (21.03.2025) : Lijepo izgleda. Da li postoji i modell koji ima naslon na desnoj strani (kontra od prikazanog modela na slici. i koja cijena , način plaćanja, rok dostave i garancija kvalitete?
+ več
POVIJEST TRAŽENJA
1611,00
1063,00
 Prednarudžba
250 cm 100 cm
GOR