Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1000 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00
FDM

Madrac Ginaso Max Premium Jersey

Šifra artikla: 64774
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 11.08. - 17.08.
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
15-08-2025 1
Natrag u školu. Popusti do -41%
Do kraja akcije još...
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
367,00
256,00
DIMENZIJA:
Dimenzije
280 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Madraci ovog tipa su prilagodljivi i imaju odvojive opruge koje su neovisne.
Visina madraca - 28 cm
Prirodan eko materijal od kokosovih vlakana. Ima antibakterijska i antialergijska svojstva, otporan je na vlagu i zadržava elastičnost. Slovi kao jedan od boljih materijala za čvrste madrace.
Inovativni materijal «Memorijska pjena» se sastoji od mnoštva mikro stanica otvorenog tipa. Maksimalno smanjuje opterećenje na tijelo, prilagođava se težini i obliku tijela te utječe na opuštanje mišića. Ima hipoalergijska svojstva te je vrlo izdržljiv materijal koji nudi udobnost.
Tvrdoća: srednje tvrda/tvrda
Visina: 28 cm
Visina opruge: 18 cm
Materijal: izmjenjivi pokrivač, profilirana pjena 4 cm, džepićaste opruge 18 cm, kokosova vlakna 1 cm, profilirana pjena VISCO 2 cm
Vakuumsko pakiranje: da
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Madrac GINASO MAX temelji na konstrukciji s džepićastim oprugama. Opruge tipa pocket, izrađene tehnologijom NanoHARD, odlikuju se dvostruko kaljenom žicom, što značajno produžuje njihov životni vijek. Opruge djeluju neovisno, što uklanja učinak savijanja velike površine madraca pod utjecajem pritiska na manji dio i smanjuje prijenos pokreta, što znači da noćno pomicanje jedne osobe tijekom spavanja nije osjetljivo za drugu.

Prednosti madraca GINASO MAX

  • 7-zonski madrac
  • Dobra cirkulacija zraka
  • Antialergijska svojstva
  • Ergonomsko prilagođavanje tijelu
  • Izrađen od certificiranih i sigurnih materijala

Profilirana visoko elastična pjena HR, izgrađena od milijuna mikro mjehurića, osigurava izvrsno prilagođavanje madraca anatomskoj formi tijela, što nudi udoban san. Prozračni kokosov umetak štiti madrac od razvoja plijesni, grinja i gljivica, dok istovremeno dodaje stabilnost konstrukciji. U međuvremenu, umetak od termoplastične pjene VISCO prilagođava se obliku tijela, reagira na toplinu i pritisak.

Premium Jersey

Navlaka prošivena je izrađena od najkvalitetnijih hipoalergijskih materijala prve klase, što pomaže produžiti vijek trajanja vašeg madraca, osigurava izuzetnu mekoću, svježinu te iznimnu udobnost i zadovoljstvo u korištenju. Struktura materijala od kojeg je izrađena navlaka osigurava odgovarajuću ventilaciju i pravilan protok zraka u madracu. Ima ušiveni patentni zatvarač, što omogućuje njezino skidanje i pranje.
Sastav: Poliester 100%, temperatura pranja - 30 °C

  • Navlaka madraca je skidiva i periva (30°C)
  • Visina: 28 cm
  • Tvrdoća: H3/H4 - srednje tvrda/tvrda
  • Obostrani madrac: Da
  • Zaštita protiv grinja: Da
  • Antialergijska navlaka: Da
  • Sastojci: kokosova vlakna, profilirana pjena N25, poliuretanska pjena T25, profilirana pjena Visco V40
  • 7-ZONSKE OPRUGE
    Opruge dijele madrac na 7 zona, od kojih svaka ima odgovarajuću potporu određenom dijelu tijela. Opruge djeluju neovisno jedna o drugoj, zahvaljujući čemu dvije osobe koje spavaju zajedno ne osjećaju pokrete druge osobe. Madrac je odličan i za ljude različitih tjelesnih težina, jer se madrac ne savija prema drugoj osobi.
  • KOKOSOVA VLAKNA
    Prirodna, 100% ekološka sirovina, dobivena iz kokosovih ljuski. Kokosova vlakna su lagana i prozračna te vrlo izdržljiva i fleksibilna, otporna na vlagu i deformacije. Poboljšavaju cirkulaciju zraka unutar madraca i tako sprječavaju prekomjerno znojenje. Kokos također ima antialergijska svojstva, sprječava razvoj bakterija i grinja. Posebno se preporučuje za one koji preferiraju tvrđe madrace.
  • PROFILIRANA PJENA VISCO V40
    Posebna profilirana pjena koja se pod utjecajem temperature prilagođava obliku tijela. Kralježnici daje prirodan položaj i potporu. Idealno za ljude s bolovima u leđima. Sprječava dekubitus. Najviša kvaliteta za najzahtjevnije kupce.
  • UMETAK ZA TAPECIRANJE
    Prirodna zaštita koja odvaja opružni sloj od sloja pjene. Prirodni filc može značajno produžiti životni vijek madraca, također osnažuje njegovu strukturu. Prednost filca je također visoka fleksibilnost i adhezivnost na određenu površinu.

Materijali koji se koriste pri izradi madraca su različite vrste poliuretanskih pjena, lateksa, viskolateksa itd., riječ je o proizvodima s visokim koeficijentom stisljivosti i elastičnosti, stoga proizvođač zadržava pravo na negativnu i pozitivnu toleranciju +/- 2% za širinu i duljinu madraca i +/- 1 cm za njegovu visinu.

ELEMENTI:
MIŠLJENJA STRANAKA
Nadmadrac Top lateks - 160x200 cm
Toni (02.04.2025) : Dobar nadmadrac. Malo tvrđi, ali udoban.
+ več
Madrac Iris aloe vera - 80x160 cm
KB (12.03.2025) : Odličan madrac
+ več
Madrac Pocket Roll 18 mini - 120x190 cm
Helena Pavić (21.11.2024) : Odličan madrac , upravo narucujem jos jedan drugih dimenzija,
+ več
plus
Super
minus
Nema
Madrac Goya Max Premium Jersey - 180x200 cm
Zlatko Hojka (04.11.2024) : madrac nije pretvrd niti mekan , tamna tvrdoća dobra za odmor
+ več
plus
udobno
Madrac 3D Chrome extra - 90x200 cm
Vladimir (02.08.2024) : Odličan
+ več
Jastuk Soft Night Aloe Vera
Vladimir (02.08.2024) : Odličan
+ več
Jastuk Soft Night Aloe Vera
Lara (05.06.2024) : Odličan jastuk, jako je udoban, i jako lijepo se prilagođava glavi i vratu. Jako mi se sviđa, i razmišljam o kupnji još jednog.
+ več
plus
Jastuk je jako udoban, i jako lijepo se prilagođava glavi i vratu. Jako mi se sviđa, i razmišljam o kupnji još jednog.
Madrac Pocket Roll II - 90x200 cm
Lara (05.06.2024) : Madrac je super i pruža dobar san.
+ več
plus
Jako udoban
minus
Navlaka je preosjetljiva i lako se osteti
POVIJEST TRAŽENJA
302,00
169,00
 Prednarudžba
80 cm 52 cm 195.2 cm
GOR