Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1000 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00
FDM

Madrac Lugo Mikrofibra

Šifra artikla: 64500
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 30.06. - 06.07.
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
04-07-2025 1
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
109,00
72,00
DIMENZIJA:
Dimenzije
90 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Madrac bez opruga
Visina madraca - 9 cm
Inovativni materijal «Memorijska pjena» se sastoji od mnoštva mikro stanica otvorenog tipa. Maksimalno smanjuje opterećenje na tijelo, prilagođava se težini i obliku tijela te utječe na opuštanje mišića. Ima hipoalergijska svojstva te je vrlo izdržljiv materijal koji nudi udobnost.
Tvrdoća: srednje mekano
Visina: 9 cm
Materijal: periva navlaka, poliuretanska pjena T25 6 cm, VISCO termoplastična pjena 2 cm
Vakumsko pakiranje: da
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Pjenasti madrac LUGO

Osnovu madraca LUGO čini poliuretanska pjena T25, koja je iznimno otporna i dobro prozračna. Pruža izvrsnu toplinsku izolaciju. Pjena se ne deformira, što čini madrac vrlo udobnim i osigurava udobnost tijekom spavanja. Visoka kvaliteta pjene pruža vrlo dobru potporu za kralježnicu. S jedne strane koristi se termoplastična pjena VISCO. Posebna struktura ovog materijala omogućuje da reagira na silu pritiska i temperaturu te se precizno prilagođava obliku tijela osobe koja na njoj leži. Takav odabir komponenti omogućuje da se madrac savršeno prilagodi tijelu djeteta i pruži mu osjećaj udobnosti.

MICROQUILT

Navlaka s membranskom strukturom izrađena je od najkvalitetnijih materijala prve klase, što osigurava iznimnu mekoću, svježinu te iznimnu udobnost i zadovoljstvo pri korištenju. Struktura materijala od kojeg je navlaka izrađena osigurava odgovarajuću ventilaciju i pravilan protok zraka u madracu. Sprječava prodor nečistoća u madrac, štiti od ulaska bakterija, gljivica, plijesni i grinja. Navlaka ima ušiven zatvarač koji omogućuje jednostavno skidanje radi pranja.
Sastav: 100% poliester
Svojstva: prozračna, nježna na dodir, otporna na prljavštinu, otporna na rastezanje, osigurava dobru ventilaciju, periva na 30 °C

  • Navlaka madraca je skidiva i periva (30°C)
  • Visina: 9 cm
  • Tvrdoća: H2/H3 - srednje meka/srednje tvrda
  • Dvostrani madrac: Da
  • Zaštita protiv grinja: Da
  • Antialergijska navlaka: Da
  • Sastojci: poliuretanska pjena T25
  • POLIURETANSKA PJENA Visokokvalitetna pjena je dodatno punjenje madraca. Ova pjena ima visoku otpornost na deformacije i savijanje. Osigurava odgovarajuće prilagođavanje tijelu, ima dobru prozračnu strukturu, fleksibilna je i opružna. Visokokvalitetna pjena pruža vrlo dobru potporu kralježnici. Dobro apsorbira svaki pokret, stoga je izvrsno rješenje za parove koji su osjetljivi na pokrete partnera.
  • TERMOPLASTIČNA PJENA - VISCO Posebna pjena koja se pod utjecajem temperature prilagođava obliku tijela. Kralježnici daje prirodan položaj i potporu. Idealno za osobe s bolovima u leđima. Sprječava dekubituse. Najviša kvaliteta za najzahtjevnije kupce.

Materijali korišteni u izradi madraca su različite vrste poliuretanske pjene, lateksa, viscolateksa itd., to su proizvodi s visokim koeficijentom kompresije i elastičnosti, stoga proizvođač zadržava pravo na negativnu i pozitivnu toleranciju +/- 2% za širinu i duljinu madraca i +/- 1 cm za njegovu visinu.

ELEMENTI:
MIŠLJENJA STRANAKA
Noćni ormarić Vicky - bijeli/crn
Neven (16.03.2025) : Lijep ormarić, isti kao na slici
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (15.11.2024) : Odlično. Očekujem još jedan.
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (14.11.2024) : Naručio još jedan. Lp
+ več
Ormar s kliznim vratima Haiti - 140 cm - Bijela
Stjepan (12.06.2024) : Ma jednostavno,sve super
+ več
Noćni ormarić Kentaki
Jasmina Karuza (05.05.2024) : Kentaki namjestaj jako lijepo izgleda, lako se sastavlja, Prezadovoljna sam iako je jedna došla ogrebana. Jedino bi na dostava trebala biti malo preciznija, koliko je to moguce. Gotovo cijeli dan sam cekala na dostavu. Sigurno ću još kupovat jos Kentaki namjestja.
+ več
plus
Lako se sastavlja, ćvrsta, zaista lijepo izgleda. Prezadovoljna sam.
minus
Jedna od dvije komode mi je dosla oštećena ( ogrebotina) međutim nisam reklamirala zato što je na mjestu koje se ne vidi..
Ormar Blanco 19
Ilija (01.12.2023) : Ormar se uklopio uz ostali namještaj
+ več
plus
izgled
minus
nema
Ormar s kliznim vratima Dome DO8-24 - hrast sonoma
darko (04.02.2023) : jako lijep i veliki prostor. prekrasnog dizajna s dekorima. preporučujem svima koji vole takav dizajn. i naravno dobro se slaže ako uzmete i krevet s ormarićima. povoljno.
+ več
plus
veliki prostor
minus
nema
Spavaća soba Roma
matija (26.01.2023) : nema izlozenu cijenu
+ več
GOR