Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 600 €
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Krevet Stella - 160x200 cm

Šifra artikla: 5027153
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 02.06. - 09.06.
Prijevoz po Hrvatskoj: 0 €
osim otoka
22 1
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
1438,00
1004,00
DIMENZIJA:
Dimenzije
1640 mm 2080 mm 1090 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Kreveti bez madraca
Krevet s ladicom za posteljinu
Krevet s mehanizmom podizanja
Bez podnice
Ležajna površina: 160x200 cm
Visina ležajne površine: 37 cm
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Tapecirani krevet Stella predstavlja savršenu kombinaciju estetske privlačnosti i praktičnosti, koja će vašu spavaću sobu pretvoriti u oazu udobnosti i stila. Izrađen u renomiranoj tvornici Laverto u Poljskoj, ovaj krevet spaja vrhunsku kvalitetu s modernim dizajnom, koji se savršeno prilagođava različitim stilovima unutarnjeg uređenja.

Ključne prednosti kreveta Stella

  • Više boja na raspolaganju: Dostupan u različitim bojama, krevet Stella omogućuje personalizaciju prostora prema vašem ukusu i dekoru.
  • Podizni mehanizam: Jednostavan pristup spremištu ispod kreveta, što omogućava učinkovito iskorištavanje prostora i pohranu posteljine ili drugih osobnih predmeta.
  • Tapecirani okvir: Mekano tapeciranje pruža dodatnu udobnost, dok istovremeno doprinosi suvremenom izgledu kreveta.
  • Stabilna konstrukcija: Metalni okvir s 24 letvice na svakoj strani pruža čvrstu potporu, što doprinosi dugotrajnosti i izdržljivosti kreveta.
  • Visina ležajne površine: S 41 cm visine, ležajna površina je optimalno oblikovana za udoban ulazak i izlazak iz kreveta.

Zašto odabrati krevet Stella?

Krevet Stella nije samo komad namještaja; on je izjava o vašem životnom stilu. Ako tražite krevet koji će donijeti harmoniju i eleganciju u vaš dom, Stella je idealan izbor. Njegov suptilan dizajn i elegantna tekstura tkanine dodaju dašak luksuza, koji će očarati svakoga tko uđe u vašu spavaću sobu. Osim toga, praktični elementi poput spremišta i podiznog mehanizma osiguravaju da je ovaj krevet više od lijepog komada namještaja – on je i funkcionalno i praktično rješenje za moderan stil života.

Dimenzije i tehničke karakteristike

Svojim promišljenim dizajnom, krevet Stella omogućuje optimalno korištenje prostora u spavaćoj sobi. Unatoč svojoj kompaktnoj izvedbi, nudi iznimnu ležajnu površinu, koja je prikladna za različite potrebe i preferencije korisnika.

Tapecirani krevet Stella je više od mjesta za spavanje; on je pozornica za snove i opuštanje, gdje svaki dan počinje i završava u udobnosti i stilu. Bilo da renovirate svoju spavaću sobu ili opremate novi dom, Stella nudi sve što vam je potrebno: eleganciju, funkcionalnost i kvalitetu koju možete osjetiti svakog dana. Odaberite Stella i doživite razliku koju donosi vrhunski dizajn u kombinaciji s iznimnom praktičnošću.

SAVJETUJEMO
 Prednarudžba
208 cm
MIŠLJENJA STRANAKA
Noćni ormarić Vicky - bijeli/crn
Neven (16.03.2025) : Lijep ormarić, isti kao na slici
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (15.11.2024) : Odlično. Očekujem još jedan.
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (14.11.2024) : Naručio još jedan. Lp
+ več
Ormar s kliznim vratima Haiti - 140 cm - Bijela
Stjepan (12.06.2024) : Ma jednostavno,sve super
+ več
Noćni ormarić Kentaki
Jasmina Karuza (05.05.2024) : Kentaki namjestaj jako lijepo izgleda, lako se sastavlja, Prezadovoljna sam iako je jedna došla ogrebana. Jedino bi na dostava trebala biti malo preciznija, koliko je to moguce. Gotovo cijeli dan sam cekala na dostavu. Sigurno ću još kupovat jos Kentaki namjestja.
+ več
plus
Lako se sastavlja, ćvrsta, zaista lijepo izgleda. Prezadovoljna sam.
minus
Jedna od dvije komode mi je dosla oštećena ( ogrebotina) međutim nisam reklamirala zato što je na mjestu koje se ne vidi..
Ormar Blanco 19
Ilija (01.12.2023) : Ormar se uklopio uz ostali namještaj
+ več
plus
izgled
minus
nema
Ormar s kliznim vratima Dome DO8-24 - hrast sonoma
darko (04.02.2023) : jako lijep i veliki prostor. prekrasnog dizajna s dekorima. preporučujem svima koji vole takav dizajn. i naravno dobro se slaže ako uzmete i krevet s ormarićima. povoljno.
+ več
plus
veliki prostor
minus
nema
Spavaća soba Roma
matija (26.01.2023) : nema izlozenu cijenu
+ več
GOR