Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1300 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Set 2 kineske igle za prebacivanje ličinki, 10 kompleta - BEE2694 102308

Šifra artikla: 102308
Stanje artikla: Ni zalihe
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: ni podatkov
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
21-08-2026 1
Odabrali ste:
promjeniti
RAZPRODANO
23 ,00€
14 ,00
Dimenzije
116 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
0 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Model: BEE2694
Proizvođač: Chomik, Poljska
Boja: crvena
Duljina igle: približno 11,6 cm
Količina: 10 kompleta po 2 igle
Upotreba: prijenos ličinki pri uzgoju matica
Pogodno za: početnike i iskusne pčelare
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Crvena boja i preciznost pri radu s pčelama: Chomik set 2 kineske igle za prebacivanje ličinki – BEE2694.

Set 2 kineske igle za prebacivanje ličinki – BEE2694 je profesionalni alat namijenjen pčelarima koji se bave uzgojem matica i time poboljšavaju kvalitetu te produktivnost svojih košnica. Proizvod dolazi iz tvornice Chomik sa sjedištem u Poljskoj, što osigurava pouzdanu izradu i promišljenu konstrukciju. U jednom pakiranju dobivate 10 kompleta, što znači da imate na raspolaganju dovoljno alata za neprekidan rad u pčelarskoj sezoni.

Opis i namjena upotrebe

Svaka igla iz kompleta izrađena je s mišlju na osjetljiv rad s pčelinjim ličinkama. Posebno oblikovani vrh omogućuje precizno i nježno prenošenje ličinki iz saća u matičnjake, bez oštećivanja njihove osjetljive strukture. To je bitan korak u uzgoju matica, jer omogućuje razvoj kvalitetnih pčelinjih zajednica i poboljšava stabilnost pčelinjaka.

Upotreba igala ne zahtijeva mnogo prethodnog znanja – prikladne su i za iskusne pčelare i za početnike koji se tek upoznaju s uzgojem matica. Rad s njima je intuitivan, jer oblik drške omogućuje dobar hvat, a vrh precizno pomicanje ličinki bez nepotrebnog pritiska.

Ključne značajke

  • Model: BEE2694
  • Proizvođač: Chomik
  • Zemlja podrijetla: Poljska
  • Boja: crvena
  • Duljina igle: približno 11,6 cm
  • Količina u pakiranju: 10 kompleta po 2 igle
  • Upotreba: prijenos ličinki pri uzgoju matica

Prednosti upotrebe

Pri uzgoju matica od ključne je važnosti preciznost i oprez. Korištenjem seta Chomik BEE2694 povećava se uspješnost prijenosa ličinki, jer vrh omogućuje gladak dodir i pouzdano podizanje. Crvena boja igala doprinosi boljoj vidljivosti pri radu u košnici, što dodatno smanjuje mogućnost pogrešaka. Duljina od 11,6 cm omogućuje udobno rukovanje i pri duljem radu, a igle su dizajnirane tako da ih se lako može očistiti i ponovno upotrijebiti.

Za koga je proizvod prikladan

Set je namijenjen svim pčelarima koji žele sami uzgajati matice i time poboljšati genetsku kvalitetu svojih pčelinjih zajednica. Prikladan je i za male hobi pčelinjake i za veće profesionalne pčelarske pogone. Zbog svoje jednostavnosti upotrebe i racionalnog dizajna prikladan je i za učenje postupaka prijenosa ličinki na pčelarskim tečajevima ili radionicama.

Održavanje i pohranjivanje

Nakon svake upotrebe preporučuje se da igle nježno očistite mekom krpom ili u mlakoj vodi kako bi se uklonili eventualni ostaci voska ili ličinki. Nakon čišćenja ih osušite i pohranite na suhom mjestu, dalje od izravne sunčeve svjetlosti. Budući da je u kompletu više igala, možete istodobno koristiti više alata ili ih čuvati kao rezervne dijelove, što vam omogućuje stalnu spremnost pri radu.

Zašto odabrati Chomik BEE2694

Chomik je priznata tvornica s naglaskom na funkcionalnim i izdržljivim alatima za pčelarstvo. Model BEE2694 rezultat je iskustva pčelara kojima je potreban pouzdan alat za svakodnevnu uporabu. Kombinacija kvalitetnih materijala, jednostavnog oblika i praktične duljine omogućuje da ovaj komplet postane nezamjenjiv dio svake pčelarske opreme.

Ako tražite jednostavan, učinkovit i cjenovno pristupačan način za prijenos ličinki pri uzgoju matica, tada je Set 2 kineske igle za prebacivanje ličinki – BEE2694 marke Chomik pravi izbor. S njim ćete postići bolje rezultate u uzgoju, povećati kvalitetu matica i time dugoročno poboljšati produktivnost svog pčelinjaka.

MIŠLJENJA STRANAKA
Plastenik 3x6x2 m
Boža Ivanek (07.01.2025) : Reći ću kad ga montiram !?
+ več
Kućica za alat Mir0608
Ante (05.12.2024) : Dimenzija 257 cm mi je široka,imate li kakvu kucicu sa dim. Cca 230cm
+ več
Kućica za alat Mir0608
Vv (02.08.2024) : Jos ju nisam slozio neznam pojedinosti
+ več
plus
Ok vrijeme dostave
Kanta za smeće 240 l - plava
Ivan (15.05.2024) : Sve po dogovoru od naruđzbe do krajnje dostave
+ več
Zelena ploča Divlja paprat
Magdalena Bartolic (13.09.2023) : Sve je odlično! Došlo prema dogovoru, uzivo još bolje nego na slikama!
+ več
plus
Sve
Viseća fotelja Madera - crn
Nina (01.07.2023) : Odlican i kvalitetan proizvod!
+ več
Vrtna ljuljačka - KRE5422
Gordana (21.03.2023) : Poštovani može li se naručiti zasebno ovakav držač za šalice, mi imamo ljiljčku ali nez gdje bi kupili taj držač
+ več
GOR