Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 1300 €
01 888 09 93 pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Krevet na kat Ignas - 90x190 cm - kašmir 5049054

Šifra artikla: 5049054
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 12.06. - 17.06.
Prijevoz po Hrvatskoj: od 9 €
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
932,00
559,00
Dimenzije
970 mm 1980 mm 1640 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
24 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Kreveti bez madraca
Krevet s ladicom za posteljinu
Okvir od borovine
Krevet bez mehanizma podizanja
Podnica uključena u ponudu
Dimenzije: 97x198x164 cm
Ležište: 90x190 cm
Materijal: masivno borovo drvo, lakirano polumat
Boja: kašmir
Nosivost: 100 kg/krevet
Ladice: 2× na kotačićima, za posteljinu
Letvičasta podnica: uključena, mehanizam za podizanje ne
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Krevet na kat Ignas marke Lano klasično je rješenje za dječje, omladinske ili manje spavaće prostore, gdje su funkcionalnost i kvaliteta jednako važni kao i izgled. Izrađen je od masivnog borovog drva, lakiranog u polumat završnici, pa zadržava prirodnu toplinu drva, a površina je zaštićena i jednostavna za održavanje. Boja kašmira naglašava moderan, ali nenametljiv izgled koji se slaže s različitim nijansama namještaja i tekstila.

Funkcionalan dizajn kreveta na kat

Ukupne dimenzije kreveta na kat iznose 97 × 198 × 164 cm, što osigurava stabilnu konstrukciju i dovoljno prostora između gornjeg i donjeg ležišta. Svako ležište mjeri 90 × 190 cm, što odgovara standardnim mjerama madraca za jednostruke krevete. Krevet na kat dizajniran je za nosivost do 100 kg po pojedinačnom krevetu, pa je prikladan i za djecu i za adolescente.

Donji dio nadopunjuju dvije praktične ladice na kotačićima koje omogućuju pohranu posteljine, jastuka ili igračaka. Ladice se jednostavno izvlače i glatko pomiču po podu zahvaljujući ugrađenim kotačićima. Tako krevet na kat ne nudi samo dva ležišta, već i dodatni prostor za pohranu, što je osobito dragocjeno u manjim sobama.

Materijal i obrada

Krevet na kat Ignas u potpunosti je izrađen od masivnog borovog drva, poznatog po svojoj izdržljivosti i prirodnoj ljepoti. Drvo je lakirano polumat lakom koji naglašava teksturu drva i istodobno ga štiti od ogrebotina i trošenja. Kašmir nijansa dodaje meku, elegantnu toplinu zbog koje se namještaj lijepo uklapa i u svjetlije i u tamnije interijere.

Budući da je riječ o prirodnom materijalu, svaki komad kreveta na kat ima blago različitu strukturu godova i nijansu, što osigurava jedinstven izgled. Površina je glatka, a rubovi zaobljeni, što povećava sigurnost pri svakodnevnoj uporabi.

Letvičasta podnica i konstrukcija

Krevet na kat uključuje letvičastu podnicu za oba ležišta, što osigurava odgovarajuću potporu i prozračivanje madraca. Mehanizam za podizanje nije uključen, što znači da je konstrukcija čvrsta i jednostavna za montažu. Krevet se ne otvara kao boxspring ili krevet u ormaru, već ostaje klasična drvena konstrukcija s dva fiksna ležišta.

Stabilnost osiguravaju deblje nosive letvice i precizno obrađeni spojevi. Montaža je pregledna i odvija se prema jasno označenim elementima, pa je korisnik može samostalno obaviti.

Praktične prednosti i uporaba

  • Dva ležišta u jednom komadu namještaja – idealno za braću i sestre ili goste.
  • Dvije velike ladice s kotačićima – dodatna pohrana bez gubitka prostora.
  • Masivni bor – trajan, stabilan i prirodan materijal.
  • Polumat lak – zaštita drva i jednostavno čišćenje.
  • Kašmir boja – moderan, neutralan ton koji se slaže s većinom unutarnjih stilova.
  • Nosivost 100 kg po pojedinačnom krevetu – pouzdano za svakodnevnu uporabu.

Izrada i podrijetlo

Proizvod je izrađen u tvornici Lano u Poljskoj, gdje se kombinira tradicionalna obrada drva s preciznom industrijskom proizvodnjom. Kvalitetni materijali i provjereni postupci osiguravaju dug vijek trajanja proizvoda, s naglaskom na sigurnosti i stabilnosti.

Svi rubovi i spojevi obrađeni su tako da spriječe zapinjanje ili ozljede, što je posebno važno kod namještaja za djecu. Površine su glatke i jednostavne za čišćenje mekom, lagano vlažnom krpom.

Tehničke specifikacije

  • Dimenzije proizvoda: 97 × 198 × 164 cm
  • Dimenzije ležišta: 90 × 190 cm
  • Materijal: masivno borovo drvo, lakirano polumat
  • Boja: kašmir
  • Nosivost: 100 kg / krevet
  • Ladice: 2 × na kotačićima, za posteljinu
  • Letvičasta podnica: uključena
  • Mehanizam za podizanje: ne
  • Proizvedeno u: Lano (Poljska)

Krevet na kat Ignas – Lano objedinjuje sve što treba modernoj obitelji: kvalitetnu izradu, promišljenu funkcionalnost i estetski dotjeran izgled. Dizajniran je tako da prati dijete od djetinjstva do adolescencije, pritom zadržavajući stabilnost i stil. Ako tražite izdržljiv krevet na kat od masivnog drva u neutralnoj nijansi koji se lijepo uklapa u suvremene interijere, model Ignas bit će izvrstan izbor za dugogodišnji udoban san i uredan prostor.

SAVJETUJEMO
863,00
518,00
 Prednarudžba
168 cm
MIŠLJENJA STRANAKA
Krevet Roma - 140x200 cm - bijela
Wesna (26.03.2026) : Brza dostava i odličan krevet.
+ več
plus
Odličan krevet i povoljna cijena
Krevet sa spremnikom Panama plus - 120x200 cm
Saša Grbić (11.03.2026) : + Lijep izgled, podosta solidne građe. Nacrt detaljan. Još ne spavam na njemu jer čekam madrac. Dostava i kominukacija sa Svijetom namještaja.hr bez poteškoća. - Metalni kostur kreveta pri spuštanju u horizontalu struže o metalne uglovnike i nevjerojatno otežava zatvaranje spremnika kreveta. A sve sklapano po nacrtu u detalj. Morao sam brusiti dio prednjih uglovnika da napravim mjesta za metalni kostur kako bi pri spuštanju išao dovoljno naprijed a njegov zadnji dio ne bi strugao o metalne trokutaste uglovnike.
+ več
plus
+ Lijep izgled, podosta solidne građe. Nacrt detaljan. Još ne spavam na njemu jer čekam madrac. Dostava i kominukacija sa Svijetom namještaja.hr bez poteškoća.
minus
- Metalni kostur kreveta pri spuštanju u horizontalu struže o metalne uglovnike i nevjerojatno otežava zatvaranje spremnika kreveta. A sve sklapano po nacrtu u detalj. Morao sam brusiti dio prednjih uglovnika da napravim mjesta za metalni kostur kako bi p
Krevet Fargo FG-15 - 120x200 cm
Karolina (21.02.2026) : Odlican
+ več
Podnica TW Relax 120x200 cm
Karolina (21.02.2026) : Super je..
+ več
Podnica TW fix special 120x200 cm
Ines Laginja (21.01.2026) : Podnica je odlična
+ več
Krevet Qubic QB-12 - 90x210 cm
Blazenka Marunica (22.09.2025) : Jel podnica i madrac odgovaraju za taj krevet
+ več
Krevet na kat Max-3 s dodatnim ležajem - 120x200 cm - bijela/bijela
Snjezana Kanceljak (16.08.2025) : Kreveti su došli s malim oštećenjem,vjerojatno od strane dostave sluzbe ,kako god nije za pohvalu
+ več
Podnica RK 25 FIX 80x200 cm
Emanuel Plahutar (26.06.2025) : Solidno
+ več
plus
Solidna kvaliteta
POVIJEST TRAŽENJA
896,00
538,00
 Prednarudžba
87 cm 188 cm 164 cm
GOR